Unique Comments (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Add
sk: Pridať

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Added
sk: Pridané

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Initializing.
sk: Inicializujem
