Unique Comments (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add
sl: Dodaj

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Initializing.
sl: Inicializacija.
