Unique Comments (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Add
uk: Додати

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Added
uk: Додано

en: Node Title
uk: Заголовок матеріалу

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: Initializing.
uk: Ініціалізація.

en: Invalid parameters
uk: Неправильні параметри
