Unique Comments (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Add
af: Voeg by

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.
