Unique Comments (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Add
de: Hinzufügen

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Added
de: Hinzugefügt

en: Node Title
de: Beitragstitel

en: The update has been performed.
de: Die Aktualisierung wurde durchgeführt.

en: Initializing.
de: Initialisierung.
