Unique Comments (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Add
eo: Aldonu

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: Initializing.
eo: Pravalorizante.
