Unique Comments (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: Add
es: Agregar

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Added
es: Añadido

en: Node Title
es: Título del nodo

en: The update has been performed.
es: Se ejecutó la actualización.

en: Initializing.
es: Inicializando.
