Unique Comments (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Add
et: Lisa

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Initializing.
et: Lähtestamine.
