Unique Comments (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add
fa: افزودن

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Added
fa: اضافه شده

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.

en: Initializing.
fa: پیاده سازی.
