Unique Comments (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Add
fil: Idagdag

en: Initializing.
fil: Sinisimulan.
