Unique Comments (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Add
fr: Ajouter

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Added
fr: Ajouté

en: Node Title
fr: Titre du nœud

en: The update has been performed.
fr: La mise à jour a été effectuée.

en: Initializing.
fr: Initialisation.
