Unique Comments (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો
