Unique Comments (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Add
he: הוספה

en: Added
he: התווסף

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Initializing.
he: מאתחל.
