Unique Comments (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Add
hr: Dodaj

en: Added
hr: Dodano

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Initializing.
hr: Pokretanje.
