Unique Comments (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Node Title
hu: Tartalomcím

en: The update has been performed.
hu: A frissítés végrehajtva.

en: Initializing.
hu: Előkészítés.

en: Added by User
hu: Felhasználó által hozzáadva
