Unique Comments (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Add
is: Bæta við

en: Node Title
is: Titill nóðu

en: The update has been performed.
is: Uppfærslan hefur verið framkvæmd.

en: Initializing.
is: Frumstilli.
