Unique Comments (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Add
ja: 追加

en: Node Title
ja: ノードタイトル

en: The update has been performed.
ja: 更新されました。

en: Initializing.
ja: 初期化中。
