Unique Comments (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Initializing.
kk: Инициализациялау.
