Unique Comments (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add
lv: Pievienot

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Added
lv: Pievienots

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Initializing.
lv: Inicializējas.
