Unique Comments (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add
mn: Нэмэх

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Initializing.
mn: Анхны утга олгож байна.
