Unique Comments (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Initializing.
my: စတင်လုပ်ဆောင်နေသည်။
