Unique Comments (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Add
oc: Apondre

en: The update has been performed.
oc: La mesa a jorn es estada efectuada.

en: Initializing.
oc: Inicializacion.
