Unique Comments (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Add
os: Бафтау
