Unique Comments (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: Add
ro: Adaugă

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Node Title
ro: Titlu Nod

en: The update has been performed.
ro: Actualizarea a fost efectuată.

en: Initializing.
ro: iniţializare.
