Unique Comments (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Add
ru: Добавить

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Added
ru: Добавлено

en: Node Title
ru: Заголовок материала

en: The update has been performed.
ru: Обновление было выполнено.

en: Initializing.
ru: Инициализация.
