Unique Comments (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.

en: Initializing.
sq: Fillimi.
