Unique Comments (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Add
sv: Lägg till

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Added
sv: Tillagd

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: The update has been performed.
sv: Uppdateringen har genomförts.

en: Initializing.
sv: Initierar.
