Unique Comments (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add
th: เพิ่ม

en: The update has been performed.
th: ปรับปรุงสำเร็จ

en: Initializing.
th: กำลังเริ่มต้น
