Unique Comments (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Add
tr: Ekle

en: Added
tr: Eklendi

en: Node Title
tr: Düğüm Başlığı

en: The update has been performed.
tr: Güncelleme işlemi tamamlandı.

en: Initializing.
tr: Başlatılıyor.
