Unique Comments (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Add
vi: Thêm

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Added
vi: Đã thêm

en: The update has been performed.
vi: Quá trình cập nhật đã được thực hiện.

en: Initializing.
vi: Đang khởi tạo.
