Unique Comments (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Add
az: Əlavə et

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: Initializing.
az: İnisalizasiya
