Unique Comments (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།
