Unique Comments (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Add
id: Tambah

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Added
id: Ditambahkan

en: The update has been performed.
id: Pembaruan sudah dilakukan.

en: Initializing.
id: Memulai.
