Unique Comments (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add
lt: Pridėti

en: Added
lt: Pridėta

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.
