Unique Comments (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Initializing.
ne: सुरू गर्दै।
