Unique Comments (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Add
ta: சேர்

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: The update has been performed.
ta: புதுப்பிக்கப்பட்டது

en: Initializing.
ta: தயாராகிறது.
