Unique field (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: title
ar: عنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: here
ar: هنا
