Unique field (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: title
da: titel

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Content type
da: Indholdstype

en: here
da: her
