Unique field (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita
