Unique field (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: title
fil: pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana
