Unique field (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: title
is: yvirskrift

en: Author
is: Høvundur

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað
