Unique field (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: title
ja: タイトル

en: Author
ja: 投稿者

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: here
ja: こちら

en: All nodes
ja: 全てのノード
