Unique field (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Content type
jv: Tipe konten

en: here
jv: nag kéné
