Unique field (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: title
lv: virsraksts

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Content type
lv: Satura veids

en: here
lv: šeit
