Unique field (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: title
mn: гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой
