Unique field (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: title
sl: naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Content type
sl: Tip vsebine
