Unique field (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: title
sv: titel

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: here
sv: här
