Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Content type
ast: Triba de conteníu
