Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ
