Unique field (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: here
bo: འདིར།
